Strona głównaW Świecie L'AngelicaProduktyBadania L'AngelicaAktualnościKontakt

Pliki do pobrania


Zdjcia produktw, oraz ulotki reklamowe dostpne
s w dziale pliki do pobrania

Tworzymy nowe pojcie pikna umiechu
- spotkaj si z nami na targach
KRAKDENT 2014

Nasze produkty od lat przebojem zdobywaj serca coraz wikszej iloci Polskich konsumentów a ich innowacyjno, wyjtkowa skuteczno i jako zostay wyrónione kilkunastoma najbardziej prestiowymi, polskimi i midzynarodowymi nagrodami. Jako prekursor idei olniewajcego umiechu zaley nam, by promienny i zdrowy umiech zagoci na co dzie, na twarzach milionów Polaków. Umiech bowiem to najlepsza rzecz, jak moemy podarowa komu i która zupenie nic nas nie kosztuje a dziaa zbawiennie nie tylko na nasze samopoczucie, ale równie zdrowie.

Warto zadba, by umiech by naszym powodem do dumy i pretekstem, eby obdarowywa nim innych. Dlatego serdecznie zapraszamy do spotkania z BlanX®, BioRepair® podczas 22. Midzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT 2014, które odbd si w Krakowie w dniach 06-08.03.2014r. Zapraszamy serdecznie na:

stoisko BlanX® nr B37

na którym zaprezentujemy kompleksow ofert produktów do higieny jamy ustnej marek: BlanX®, BlanX White Shock®, BioRepair®, L'Angelica® oraz wosk gam produktów Stomygen®.

Odwied stoisko BlanX® na targach KRAKDENT 2014 i dowiedz si take wicej na temat projektu z zakresu Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej „Woskiego Instytutu Estetyki Twarzy” i produktów Stomygen®!

Pozwól swoim pacjentom cieszy si swoim nowym, odmienionym wizerunkiem i pewnie poda do osignicia wyznaczonych celów.

stoisko BlanX® nr B37

Zapraszamy serdecznie!
A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.

Marka L'Angelica jest własnością firmy Coswell. Wyłączony dystrybutor na Polskę A.B. Berren-Handlowy