Strona głównaW Świecie L'AngelicaProduktyBadania L'AngelicaAktualnościKontakt

Pliki do pobrania


Zdjęcia produktów, oraz ulotki reklamowe dostępne
są w dziale pliki do pobrania

Troska o zdrowy i perfekcyjnie biały uśmiech towarzyszy na co dzień wszystkim naszym działaniom. Nieustannie doskonalimy naszą ofertę produktową, tworząc zaawansowane technologicznie, bezpieczne i kreujące nowe trendy rynkowe produkty. Dzięki temu tworzymy preparaty do higieny jamy ustnej, dostosowane do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających konsumentów i wspólnie z nimi odkrywamy sekrety naturalnie pięknego uśmiechu.

Nasze marki produktowe: BlanX®, BioRepair® i L'Angelica® są Państwu doskonale znane i cieszą się ogromną popularnością. Podczas 21. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent 2013 dla wszystkich sympatyków marki luksusowych wybielająco-ochronnych produktów BlanX® przygotowaliśmy spektakularną premierę, absolutnie innowacyjnej pasty BlanX® White ShockAktywne Wybielanie Uśmiechem!

BlanX® White Shock – Światowa Innowacja w Wybielaniu Zębów! To pierwsza na świecie pasta do zębów, oparta o ActiluX® - aktywny czynnik wybielający chroniony dwoma międzynarodowymi patentami, która aktywnie wybiela światłem bez użycia nadtlenku. Rewolucyjna nowość BlanX® White Shock, wykorzystująca najnowocześniejszą technologię zostanie zaprezentowana na stoisku marek: BlanX® i BioRepair®:

Stoisko BlanX® nr: B35

 

Zintegrowana Stomatologia Estetyczna szansą na spektakularne zyski gabinetów!

 

Jako firma, której pasją jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta, tworzymy nowe możliwości zmierzające do osiągnięcia niezmiennie pięknego uśmiechu. Będąc prekursorem nowych rozwiązań po które nie sięgają inni, na targach KRAKDENT 2013, zaprezentujemy Państwu możliwości jakie oferuje Zintegrowana Stomatologia Estetyczna i Włoska gama produktów Stomygen.

W dzisiejszych czasach stomatolog to ktoś znacznie więcej, niż lekarz zajmujący się zębami.  Współczesna Stomatologia przywiązuje bowiem wielką wagę do efektów estetycznych: uśmiech, tak samo jak zadbany, estetyczny i młody wygląd, są niezwykle ważne w naszych kontaktach prywatnych i zawodowych. To właśnie stomatologów, których pacjenci darzą ogromnym zaufaniem prosi się o stworzenie olśniewającego uśmiechu, poprzez zmianę wyglądu nie tylko zębów, ale także  wszelkich elementów tworzących uśmiech na całej powierzchni twarzy.

By umiejętnie wkroczyć w świat Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej, podczas drugiego dnia targów Krakdent 2013, czyli 08.03.2013 roku nadarzy się unikalna szansa do uczynienia pierwszego kroku w praktycznym wykorzystaniu najnowszych osiągnięć Medycyny Estetycznej i wykorzystania zupełnie nowych możliwości zabiegowych w gabinetach stomatologicznych.

W pasjonujący świat Zintegrowanej Stomatologii Estetycznej wprowadzi Państwa dr Ezio Costa - światowej sławy ekspert, który od wielu lat łączy techniki medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej w zabiegach estetyki twarzy i uśmiechu. Podczas specjalnej sesji szkoleniowej: „Medycyna Estetyczna dla stomatologów: nowe multidyscyplinarne podejścia do estetyki twarzy polegające na łączeniu technik medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej. Zabiegi estetyczne na tkankach miękkich w stomatologii” odbywającej się w ramach kursu „Przedkongresowego Dental Spaghetti”, dr Ezio Costa szczegółowo omówi w jaki sposób zabiegi stomatologiczne powinny współgrać z zabiegami, którym poddaje się tkanki miękkie twarzy a także jak ważne są aspiracje i dobre samopoczucie pacjenta.

Za udział w kursie przewidziano 6 punktów edukacyjnych. 

Zapraszamy serdecznie wszystkich lekarzy pragnących uczynić pierwszy, profesjonalny krok w fascynujący świat Zintegrowanej Stomatologii Kosmetycznej, która stwarza realne możliwości generowania ponadprzeciętnych zysków oraz stanowi skuteczną strategię rozwoju biznesu jakim jest gabinet stomatologiczny.

 

 

Marka L'Angelica jest własnością firmy Coswell. Wyłączony dystrybutor na Polskę A.B. Berren-Handlowy