Strona głównaW Świecie L'AngelicaProduktyBadania L'AngelicaAktualnościKontakt

Pliki do pobrania


Zdjcia produktw, oraz ulotki reklamowe dostpne
s w dziale pliki do pobrania

Laureatami konkursu Best Beauty Buys 2012 organizowanego przez magazyn "InStyle"

W pitej edycji plebiscytu polskiego wydania "InStyle", miesicznika kobiecego powiconego trendom rynkowym,  a trzy nasze produkty otrzymay nagrod i prestiowe wyrónienie "Best Beauty Buys 2012". Laureatami tegorocznej edycji konkursu magazynu InStyle zostali:

BlanX® Med Czysta Natura (Pure Nature) – naturalna, wyjtkowo wiea i bezpieczna wybielajca pasta do zbów, zawierajca aktywne wycigi z rolin leczniczych (Babki Lekarskiej, Oczaru Wirginijskiego i Tymianku).

BioRepair® Night – pasta intensywnie pielgnujca zby w nocy i zapobiegajca powstawaniu niewieego oddechu. Pasta BioRepair® Night zawiera nanoczsteczki Microrepair®, które regeneruj naturaln warstw szkliwa i zbiny a specjalny polimer zawarty w pacie tworzy na zbach powok ochronn na caej strukturze szkliwa, gwarantujc dugotrwa ochron przed bakteriami i kwasami.

L’Angelica® Tea Tree Oil – pasta do zbów zawierajca czysty olejek z drzewa herbacianego, który posiada naturalne waciwoci przeciwbakteryjne i przeciwgbrzybicze. Pasta chroni zdrowie jamy ustnej, zapobiega osadzaniu si pytki bakteryjnej, kamienia nazbnego oraz bakterii powodujcych próchnic.

Best Beauty Buys to nagroda corocznie przyznawana przez midzynarodowe redakcje magazynu "InStyle". Wyrónienie nagradza kosmetyki i produkty do pielgnacji urody polecane przez specjalistów: lekarzy dermatologów, kosmetologów, kosmetyczki, makijaystów, fryzjerów i dentystów, a nastpnie przetestowane i wybrane przez redakcyjnych ekspertów.

 

Marka L'Angelica jest własnością firmy Coswell. Wyłączony dystrybutor na Polskę A.B. Berren-Handlowy