Strona głównaW Świecie L'AngelicaProduktyBadania L'AngelicaAktualnościKontakt

Pliki do pobrania


Zdjęcia produktów, oraz ulotki reklamowe dostępne
są w dziale pliki do pobrania

CEDE 2014 w obiektywie

W tym roku na Środkowoeuropejską Wystawę Produktów Stomatologicznych przybyło aż 13 769 osób. Ogromna część uczestników w pierwszej kolejności ochoczym krokiem skierowała się w stronę imponującego stoiska BlanX/Biorepair. To było najprzyjemniejsze oblężenie, jakie można sobie wyobrazić. Otoczeni przez tłum rozentuzjazmowanych stomatologów, asystentek stomatologicznych i ludzi, dla których biały uśmiech stanowi pierwszoplanową wartość, poczuliśmy pokrewieństwo dusz z Usainem Boltem – zaczęliśmy bić kolejne rekordy! Targi CEDE 2014 był dla marki BlanX niczym wieniec laurowy dla zwycięzcy antycznej olimpiady, gdyż czekał nas splendor i słodki smak sukcesu. Marka BlanX odniosła kolejny spektakularny sukces, potwierdzając pozycję niezaprzeczalnego lidera, ustanawiając kolejne rekordy sprzedaży, ilości rozdystrybuowanych materiałów reklamowych i prezentując jedno z najbardziej okazałych i rozgrzewających pozytywną energią stoisk na całych targach.

Znaleźć stoisko BlanX/Biorepair w pawilonie 7A było niezwykle łatwo, gdyż wystarczyło wypatrywać imponujących grafik i rozentuzjazmowanego tłumu żądnego najlepszych preparatów do pielęgnacji uśmiechu. Mury Jerycha już dawno uległyby pod takim oblężeniem, lecz my z niesłabnącą gracją i uśmiechem z największą przyjemnością obsługiwaliśmy wszystkich naszych klientów.

Reakcja uczestników CEDE 2014 to dobitne potwierdzenie naszego statusu niekwestionowanego lidera na rynku aptecznym w kategorii oral care. Chociaż żeby kupić produkty BlanX, BlanX White Shock i Biorepair nieraz trzeba było stać w kolejce, chętnych wciąż przybywało. Każda z marek miała swoje pięć minut, a nowości zostały przyjęte z ogromnym entuzjazmem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć dokumentujących poznańskie święto uśmiechu.


Tak oblegane było stoisko lidera na rynku aptecznym w kategorii oral care.
 

Nasze stoisko imponowało rozmiarami i stylowym designem w klasycznych barwach. 
 

Cenimy naszych klientów za dociekliwość – żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.
 

Targi to idealna okazja, by osobiście poznać fanów naszych past. Cała przyjemność po naszej stronie.
 

Wśród nowości największą popularnością cieszył się płyn do higieny jamy ustnej Biorepair
w praktycznych saszetkach.

 

Tylko przy naszym stoisku nieustannie były tłumy.
 

Stoiska BlanX nie dało się nie zauważyć. Kilkumetrowa ściana przyciągała spojrzenia z daleka.
 

Z każdej strony nasze stoisko prezentowało się imponująco.
 

Każdy chciał kupić pasty BlanX i Biorepair.
 

CEDE 2014 już za nami.
Teraz myślami jesteśmy przy przyszłorocznej edycji – do zobaczenia!

 

Marka L'Angelica jest własnością firmy Coswell. Wyłączony dystrybutor na Polskę A.B. Berren-Handlowy