Strona głównaW Świecie L'AngelicaProduktyBadania L'AngelicaAktualnościKontakt

Pliki do pobrania


Zdjęcia produktów, oraz ulotki reklamowe dostępne
są w dziale pliki do pobrania

Czy ktoś pamięta jeszcze czasy, gdy prawdziwemu mężczyźnie wystarczały woda i mydło? Obecnie w arsenale dżentelmena znajdują się także wyspecjalizowane kosmetyki o wydajności zawstydzającej wyścigowe bolidy. Takim kosmetykiem jest także pasta BlanX® White Shock 50 ml + BlanX® LED, która zdobyła wyróżnienie w prestiżowym konkursie „Men’s Health Produkt Roku 2015”.

Panuje przekonanie, że tylko kobiety lubią się stroić. Wszyscy wiemy, że to nieprawda. Mężczyznom także zależy na jak najlepszej prezencji. Stąd w konkursie „Men’s Health Produkt Roku 2015” kategoria „Wielkie wyjście”. Właśnie w niej startowała nasza innowacyjna pasta, zdobywając zasłużone wyróżnienie. Nagrodę doceniamy tym bardziej, że w jury zasiadali lekarze, członkowie redakcji, a także Krzysztof Łoszewski – stylista i autor książek „Dress Code – tajemnice męskiej elegancji” i „Smart Casual – męski styl”.

BlanX® White Shock to interaktywny kosmetyk, który nagradza za każdy uśmiech. Wszystko dzięki opatentowanym cząsteczkom ActiluX®, których działanie jest intensyfikowane przez światło. Efekt wybielenia jest widoczny już po kilku zastosowaniach.

Cieszy nas, że coraz więcej mężczyzn zdaje sobie sprawę, że szokująco białe zęby są najlepszym sprzymierzeńcem zarówno w uwodzeniu, jak i udanych negocjacjach biznesowych. BlanX White Shock zaskoczy wszystkich panów, którzy cenią wyśrubowane przyspieszenie.

BlanX to wybielanie na najwyższym biegu!

 

Marka L'Angelica jest własnością firmy Coswell. Wyłączony dystrybutor na Polskę A.B. Berren-Handlowy